First Choice House

Jesteśmy firmą produkująca prefabrykowane domy drewniane. Z branżą budowlaną związani jesteśmy od zawsze. First Choice House to rodzinna firma, w ramach której powstał projekt DomTańszyOdMieszkania. Pomysł narodził się w głowach ekonomisty i budowlańca. Dzięki temu połączeniu, możemy zaproponować państwu technicznie wzorowo wykonany produkt, który mile zaskoczy wasz budżet. Jeśli stać Cię na mieszkanie, stać Cię również na dom. Wybór należy do Ciebie.

Projekt DTOM

Projekt DTOM powstawał w naszych głowach wraz z szybującymi cenami mieszkań na Polskim rynku. Mieszkania w stanie do remontu w średniej wielkości mieście w Polsce osiągają ceny około 6tys/m2. Jeśli dodamy do tego gruntowny remont, cena robi się przerażająca.
Domy z projektu DTOM stworzyliśmy tak by były one możliwie najtańsze w produkcji, późniejszym montażu oraz wykończeniu. Domy posiadają cztery osie, dwuspadowy dach na prefabrykowanej więźbie, projekt dachu pozbawiony jest lukarn, te i inne elementy mają wpływ na końcową niską cenę domu . Domy te są funkcjonalne i wykonane z solidnych, bezpiecznych, sprawdzonych materiałów.